YENİ MAKERBOT REPLICATOR MINI+

Kolay, erişilebilir ve tutarlı masaüstü 3 boyutlu baskı

3 BOYUTLU BASKI SÜRECİNİ DÜZENE KOYMAK İÇİN GÜÇLÜ İŞ AKIŞINI DÜZENLEYEN
ARAÇLARI BİRLEŞTİRİR

MakerBot Print ve MakerBot Mobile yazılımlarını Makerbot ile eşleştirerek zamandan tasarruf edin ve sürecinizi hızlandırın. İnternete bağlı olduğunuz her ortamda web tarayıcınız üstünden de bağlantı sağlayabilirsiniz! Replicator+ bulut üstünden çalışabilir, dolayısıyla MakerBot Print ve MakerBot Mobile uygulamasını veya web tarayıcınızı kullanarak üretim sürecinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. MakerBot Print ile, CAD dosyalarınızı tasarlandığı formatlarda içe aktarabilir, bunları baskı hazırlığı sırasında otomatik olarak düzenleyebilir ve daha sonra bir veya daha fazla yazıcıda bastırabilirsiniz. MakerBot Mobile, baskıya hızlı ve kolayca başlamak için yepyeni bir yönlendirmeli kablosuz kurulum sunar.

KOLAY VE HIZLI ERİŞİLEBİLİR
3 BOYUTLU BASKI İÇİN
YILLARDIR SÜREGELEN TECRÜBELERLE
STANDARTLAŞTIRILMIŞ ÖZELLİKLER

MakerBot Replicator Mini+, daha önceki MakerBot modellerinde başarıya ulaşmış özelliklerini içinde barındırmanın yanı sıra, yepyeni Smart Extruder+ ile birlikte geliyor. Wi-Fi ve USB Kablo bağlantısının yanı sıra dahili bir kamera da sunuluyor.

DAHA KARARLI ÜRETİMLER İÇİN
TASARLANDI VE TEST EDİLDİ

Yeni MakerBot Replicator+, önceki modelinden %30 daha hızlı baskı alır ve %25 daha büyük baskı hacmi sunar. Daha iyi ölçüsel hassasiyet ve tutarlılık için, yeniden tasarlanmış kızak ve z – tablası gibi iyileştirilmiş donanımlara sahiptir.

Tutarlı bir performans sağlamak için, yeni 3 boyutlu yazıcılarımız ve bileşenleri yeniden tasarlandı ve farklı tesislerde 380.000 saatten* fazla test edilerek tüm testleri başarıyla geçti.


ESNEK VE PARÇAYI KOLAYCA KAVRAYABİLEN
ÜRETİM TABLASI

Yeni kavrayıcı yüzey ile, baskılar daha iyi tutunuyor, böylece parçalar çarpılmadan üretim devam ediyor. Ayrıca, yeni bükülebilir üretim tablası ile parçaları ayırmak çok daha kolay. Üretim tablası ayarları fabrikada önceden yapıldığı için size sadece Makerbot’u kutusundan çıkarmak ve dakikalar içinde üretime başlamak kalır.
MAKERBOT MOBILE UYGULAMASI

MakerBot Mobile uygulaması üzerinden erişebileceğiniz rehber ile, kolay ve kablosuz kurulum yaptıktan sonra dakikalar içinde üretime başlayabilirsiniz. Hazır olduğunda, üretim işlerinizi siz uzaktayken bile 3 boyutlu yazıcınızın dahili kamerasıyla görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

ÇOK DAHA SESSİZ ÜRETİM

%58 daha sessiz çalışan Makerbot Mini+ dikkat dağıtmıyor, o bir köşede üretim yaparken siz günlük işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

GELİŞMİŞ YAZILIM

MakerBot Print ile birden fazla yazıcıyı kontrol edebilir, böylece aynı anda veya sıralı olarak birden fazla tablada baskı alabilirsiniz. Bulut destekli kütüphanenizde CAD dosyalarınızı saklayabilir, organize edebilir ve onlara kolaylıkla erişebilirsiniz. MakerBot Print, Mac ve Windows bilgisayarlar ile uyumlu ücretsiz indirilebilir bir yazılımdır.

MAKERBOT PLA FİLAMENTLERİ İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Sağlığa zararlı olmayan ve çarpılmaya karşı dirençli kolayca baskı alabileceğiniz Makerbot PLA filamenti; ofis, sınıf ve ev ortamında güvenle kullanıma uygundur. Replicator+ ve yazılımımız, bu filamentle size en yüksek kalite ve en iyi sonuçları verecek şekilde tasarlanmıştır.


TEKNİK ÖZELLİKLER

BASKI TEKNOLOJİSİ

FDM

ÜRETİM HACMİ

10.1 x 12.6 x 12.6 cm (X-Y-Z)

1603 cm3

MİN | MAX KATMAN KALINLIĞI

100 Mikron | 400 Mikron

MİNİMUM PARÇA ÖZELLİĞİ

0.8 mm

FİLAMENT UYUMLULUĞU

Küçük Kartuş MakerBot PLA Filament

0.2 kg

NOZZLE ÇAPI

0.4 mm

ÇALIŞMA SES DÜZEYİ

58.8 dBA RMS

GÜÇ GEREKSİNİMİ

100-240 V, 50/60 Hz, 0.75-0.45 A

ÇALIŞMA ORTAM SICAKLIĞI

15-26°C

SAKLAMA SICAKLIĞI

0-38°C

CİHAZ BOYUTLARI VE KÜTLESİ

29.5 X 34.9 X 38.1 cm (X-Y-Z)

9.3 kg

YAZILIM PAKETİ

Makerbot Print, Makerbot Mobile

DESTEKLENEN İŞLETİM SİSTEMİ & DOSYA FORMATI

Mac Os X 10.9+ (.makerbot) (.stl)

Windows 7, 10 (.makerbot)(.stl)(.ipt, .iam)

(.sldprt, .sldasm)(.iges, .igs)(.step, .stp) (.catpart, .catproduct)(.obj) (.prt)

(.par, .asm)(.prt, .prt., .asm, .asm.)(.wrl)

(.x_t, .x_b)