GERÇEK HAYATTAKİ UYGULAMALAR

MakerBot, öğrencilerin gerçek dünyadaki sorunlarla her seviyede baş etmesine olanak tanıyan eksiksiz çözüm ve hizmetler sunar.

SINIF ORTAMINA UYGUN İÇERİKLER

MakerBot ile eğitimciler, zengin içeriklere ve kullanımı kolay araçlara sahip Thingiverse Education topluluğuna bağlanabilirler.

ETKİN ÖĞRENME

MakerBot ile 3 boyutlu baskı alarak öğrenciler hem görsel hem de dokunsal olarak öğrenir, böylece bugünün öğrencileri yarının mucitlerine dönüşür.

EĞİTİM SETİ

MakerBot’un erişilebilir ve güvenilir 3 boyutlu baskı çözümlerinin sunulduğu eğitim özel paketi ile öğrencilere iş hayatında karşılaşacakları gerçek problemleri çözme yeteneğini kazandırmak için ilham verin.

İNOVASYON MERKEZİ

MakerBot İnovasyon Merkezi, çok adetli MakerBot 3 boyutlu yazıcıyı, kurulum, eğitim, teknik destek ve tüm gerekli aksesuarlarıyla sunan, böylece tüm kampüse 3 boyutlu baskı dünyasına erişim imkanı sağlayan oldukça geniş çaplı bir çözümdür.

infoTRON-MakerBot-3D Printer-3B Yazıcı

STARTER LAB

Öğrencilerinize 3 boyutlu baskı mantığı ile öğrenmeleri için MakerBot’un en uygun çözümlerini bir araya getiren Starter Lab ile tanışın.

Eğitimde 3D Yazıcı – 3D Yazıcılar, Eğitimde Tasarım ve Üretim Algısını Nasıl Değiştiriyor?

Eğitimde 3D Yazıcı – 3D Yazıcılar, Eğitimde Tasarım ve Üretim Algısını Nasıl Değiştiriyor?

24 Şubat 2022 Saat: 14:00 – 14:45 tarihinde canlı olarak yayınladığımız “3D Yazıcılar, Eğitimde Tasarım ve Üretim Algısını Nasıl Değiştiriyor?” konulu webinar kaydımızı eğitim sektörünün faydalanması amacı ile YouTube kanalımızda paylaştık. Bu webinar kaydını izlemek için aşağıdaki butona tıklayın.

BİRLİKTE ÖĞRENME SÜRECİNİ GELİŞTİRELİM

Thingiverse Education, yüzlerce ücretsiz ders içeriğinin yanı sıra tecrübelerinizi ve başarılı uygulamalarınızı paylaşabileceğiniz bir eğitim topluluğu sunar.

ÖNE ÇIKAN KAYNAKLAR

MAKERBOT IN THE CLASSROOM

MakerBot’un fikirler, etkinlikler, projeler ve 3 boyutlu baskıyı ders planınıza uygulamanıza yardımcı olacak araçlarla dolu el kitabı

THINGIVERSE

Thingiverse, 1.7 milyon 3 boyutlu modeli içinde barındırmasıyla dünyanın en büyük 3 boyutlu baskı topluluğudur. Tüm tasarımlara erişin, Thingiverse uygulamalarıyla yeniden düzenleyin veya çalışmalarınızı dünya ile paylaşın.