METHOD SERİSİ İÇİN MAKERBOT MALZEME PLATFORMU

Birçok uygulama alanı için çözümler sunan farklı mekanik, ısıl ve kimyasal dayanım özelliklerine sahip MakerBot tarafından geliştirilen termoplastik malzemeler ile üstün performanslı parçalar üretebilirsiniz.

Parçanızın yüzey özelliklerine zarar vermeden çözünebilen Stratasys®  SR-30 destek malzemesi;  ABS, ASA, PC-ABS gibi yüksek mekanik dayanıma sahip termoplastik malzemelerin tekrarlanabilir ölçüsel hassasiyete (± 0.2mm) ve  kaliteli yüzey özelliklerine sahip bir şekilde üretilmesini sağlar.

infoTRON-MakerBot-3D-Printer

              PLA                        TOUGH PLA                    NYLON                              PETG                           PVA

           PETG CF                    PETG ESD                    SEBS 95A      

             ABS                              ASA                              PC-ABS                         PC-ABS FR                  SR-30

             ABS CF                    DURABIO                        PC                  

MAKERBOT LABS EXPERIMENTAL EXTRUDER

MakerBot tarafından geliştirilen LABS Experimental Extruder, açık malzeme platformu sayesinde Method Serisi yazıcılarda mevcut  kullanılan termoplastikler haricinde ileri mühendislik malzemeleri olarak sınıflandırdığımız ABS Carbon Fiber, PETG ESD, PC , TPE (Elastomer) ve daha birçok farklı termoplastik malzeme ile üretim yapabilme imkanı size sunmaktadır.

infoTRON-MakerBot-3D-Printer

Robotik Kol Tutucu


Model Malzeme: ABS Carbon Fiber

Destek Malzeme: Stratasys ® SR-30

Far Koruyucu


Model Malzeme:  DURABIO™

Destek Malzeme: Stratasys ® SR-30

Elektronik Montaj Fikstürü


Model Malzeme: PETG ESD

Destek Malzeme: PVA

CNC Chip Fan


Model Malzeme: Polycarbonate

Destek Malzeme: Staratasys ® SR-30

MAKERBOT MALZEME PLATFORMU

infoTRON-makerbot-3DPrinter

Daha hızlı, daha kaliteli  3D baskı.

MakerBot malzemeleri  vakumlanmış polyester paket içerisinde hava ve neme maruz kalmadan korunabilir.

Smart Spool ™, Method Serisi’nde yer alan sensörler sayesinde  doğrudan MakerBot Print’e malzeme türü, rengi ve miktarı dahil olmak üzere malzeme ile ilgili sizi bilgilendirir.

MAKERBOT METHOD SERİSİ

Stratasys® tarafından geliştirilen 110 ° C baskı sıcaklığı sayesinde mühendislik malzemeleri olan ABS, ASA, ve PC-ABS ile profesyonel üretim imkanı sunan yeni nesil masaüstü 3D yazıcı sistemi.