MAKERBOT PRINT

MakerBot Print, tüm 3 boyutlu baskı süreçlerinizi düzenleyen
ücretsiz bir yazılımdır.
Bu yazılımı kullanarak 3 boyutlu yazıcınızı keşfedin,
baskılarınızı hazırlayın, yönetin ve paylaşın.

MAKERBOT PRINT İLE 3 BOYUTLU BASKININ KEYFİNİ ÇIKARIN


HAZIRLAYIN

CAD dosyalarınızı içe aktarın ve en iyi sonuçları elde etmek için ince ayarlarınızın hepsini tek bir platform üzerinde yapın


YENİ BASKI ÖNİZLEME ÖZELLİĞİ

Yazıcınızın baskı sürecini animasyonlu ön izleme yoluyla ya da katman katman inceleme özelliği ile görüntüleyerek ürününüzün dilediğiniz gibi olduğundan emin olun.

MAKERBOT MINFILL İLE
DÜŞÜK MALİYETLİ, HIZLI ÜRETİM

Makerbot Minfill, üretilecek parçanızın içine asgari miktarda destek malzemesi kullanarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan bir üretim yöntemidir. Parçanızın iç hacmi ne kadar büyükse, tasarrufunuz da o kadar fazla olur. MakerBot Minfill yöntemini kullanarak kavramsal modelleme ve iterasyon süreçlerinizi hızlandırın.

NATIVE CAD DOSYALARINIZI VE MONTAJLI PARÇALARINIZI
KOLAYCA İÇE AKTARIN

Windows kullanıcıları native CAD dosyalarını* doğrudan içe aktarıp işleyebilirken Mac kullanıcıları STL formatında montajları içe aktarabilirler. 3 boyutlu baskı dünyasının sadece stl formatını kabul eden sınırlarından çıkarak CAD dosyalarını tasarlandığı formatta içe aktarabilirsiniz.

*Desteklenen Formatlar: MakerBot (.makerbot), STL (.stl), SolidWorks (.sldprt, .sldasm), InventorOBJ (.ipt, .iam), IGES (.iges, .igs), STEP AP203/214 (.step, .stp), CATIA (.CATPart, .CATProduct), Wavefront Object (.obj), Unigraphics/NX (.prt), Solid Edge (.par, .asm), ProE/Creo (.prt, .prt., .asm, .asm.), VRML (.wrl), Parasolid (.x_t, .x_b)

OTOMATİK YERLEŞTİRME

MakerBot Print tasarımlarınızı üretim tablası veya tablaları üzerine otomatik olarak yerleştirir. Planlanan bu üretimleri bir veya daha fazla yazıcıdan aynı anda veya ardışık olarak yazdırabilirsiniz.

3 BOYUTLU YAZICILARINIZI BULUT ÜZERİNDEN YÖNETİN

Farklı birden fazla 3 boyutlu yazıcıyı dahili kamera görüntüleri veya otomatik güncellenen üretim süreci bilgilendirme platformu üzerinden kontrol edebilir, baskı sürecinizi istediğiniz her an izleyebilirsiniz. İnternete bağlı olduğunuz sürece dünyanın neresinde olursanız olun bulut üzerinden yazıcılarınıza bağlanabilir güncel durum bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca eş zamanlı çalışmak adına 3 boyutlu dosyalarınızı proje olarak kaydedip paylaşabilirsiniz.