YENİ MAKERBOT REPLICATOR+

Çok aşamalı kalite kontrol testlerinden geçmiş, hızlı ve tutarlı 3 boyutlu baskı

Kolay ve hızlı erişilebilir
3 boyutlu baskı için
yıllardır süregelen tecrübelerle
standartlaştırılmış özellikler.

MakerBot Replicator+, daha önceki MakerBot modellerinde başarıya ulaşmış özelliklerini içinde barındırmanın yanı sıra, yepyeni Smart Extruder+ ile sunuluyor. USB, Wi-Fi ve Ethernet bağlantısının yanı sıra, LCD Ekran ve dahili bir kamera ile birlikte geliyor.

DAHA KARARLI ÜRETİMLER İÇİN TASARLANDI VE TEST EDİLDİ.

Yeni MakerBot Replicator+, önceki modelinden %30 daha hızlı baskı alır ve %25 daha büyük baskı hacmi sunar. Daha iyi ölçüsel hassasiyet ve tutarlılık için, yeniden tasarlanmış kızak ve z – tablası gibi iyileştirilmiş donanımlara sahiptir.

Tutarlı bir performans sağlamak için, yeni 3 boyutlu yazıcılarımız ve bileşenleri yeniden tasarlandı ve farklı tesislerde 380.000 saatten* fazla test edilerek tüm testleri başarıyla geçti

3 BOYUTLU BASKI SÜRECİNİ DÜZENE KOYMAK İÇİN GÜÇLÜ İŞ AKIŞINI DÜZENLEYEN ARAÇLARI BİRLEŞTİRİR

MakerBot Print ve MakerBot Mobile yazılımlarını Makerbot ile eşleştirerek zamandan tasarruf edin ve sürecinizi hızlandırın. İnternete bağlı olduğunuz her ortamda web tarayıcınız üstünden de bağlantı sağlayabilirsiniz! Replicator+ bulut üstünden çalışabilir, dolayısıyla MakerBot Print ve MakerBot Mobile uygulamasını veya web tarayıcınızı kullanarak üretim sürecinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

MakerBot Print ile, CAD dosyalarınızı tasarlandığı formatlarda içe aktarabilir, bunları baskı hazırlığı sırasında otomatik olarak düzenleyebilir ve daha sonra bir veya daha fazla yazıcıda bastırabilirsiniz. MakerBot Mobile, baskıya hızlı ve kolayca başlamak için yepyeni bir yönlendirmeli kablosuz kurulum sunar.
ESNEK VE PARÇAYI KOLAYCA KAVRAYABİLEN ÜRETİM TABLASI

Yeni kavrayıcı yüzey ile, baskılar daha iyi tutunuyor, böylece parçalar çarpılmadan üretim devam ediyor. Ayrıca, yeni bükülebilir üretim tablası ile parçaları ayırmak çok daha kolay. Üretim tablası ayarları fabrikada önceden yapıldığı için size sadece Makerbot’u kutusundan çıkarmak ve dakikalar içinde üretime başlamak kalır.


MAKERBOT SMART EXTRUDER+ DAHİL

Uzun mühendislik çalışmaları sonucu tasarlanan ve üretilen Smart Extruder+, 160.000 saatten fazla titizlikle test edilmiştir ve MakerBot PLA Filamentini kullanarak güvenilir, sürekli performans ile harika sonuçlar sağlar.

DAHİLİ KAMERA

MakerBot Print ve MakerBot Mobile üzerinden üretim sürecinizi uzaktan takip edebilirsiniz.

LCD EKRAN VE KADRANLA
KOLAY KULLANIM

Basit bir kadran ve LCD Ekran ile 3 boyutlu yazıcınızı kurabilir, yönetebilir, baskıları ön izleyebilir ve kolayca CAD dosyası arşivinize ulaşabilirsiniz.KOLAY BAĞLANTI

Baskı dosyalarınızı 3 boyutlu yazıcınıza Wi-Fi, USB, Ethernet veya bir USB bellek yardımıyla gönderebilir, MakerBot Print veya MakerBot Mobile kullanarak 3 boyutlu yazıcınızı kontrol edebilirsiniz.GELİŞMİŞ YAZILIM

MakerBot Print ile birden fazla yazıcıyı kontrol edebilir, böylece aynı anda veya sıralı olarak birden fazla tablaya baskı alabilirsiniz. Bulut destekli kütüphanenizde CAD dosyalarınızı saklayabilir, organize edebilir ve onlara erişebilirsiniz. MakerBot Print, Mac ve Windows bilgisayarlar ile uyumlu ücretsiz indirilebilir bir yazılımdır.

MAKERBOT İÇİN ÖZEL
OLARAK GELİŞTİRİLEN
PLA FİLAMENTİ

Sağlığa zararlı olmayan ve çarpılmaya karşı dirençli olan ve kolayca baskı alabileceğiniz Makerbot PLA filamenti; ofis, sınıf ve ev ortamında güvenle kullanıma uygundur. Replicator+ ve yazılımımız, bu filamentle size en yüksek kalite ve en iyi sonuçları verecek şekilde tasarlanmıştır.


YENİ
MAKERBOT TOUGH PLA FİLAMENTİ

Mühendisler ve tasarımcılar için tasarlandı.
MakerBot Tough PLA Filament, size dayanıklı, yüksek darbe mukavemeti gösteren prototip ve fikstürler üretme imkanı sunar. PLA Smart Extruder+ ile güvenilir ve kolay üretime uygun olduğu test edilmiş ve onaylanmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

BASKI TEKNOLOJİSİ

FDM

ÜRETİM HACMİ

29.5 x 19.5 x 16.5 cm (X-Y-Z)

9492 cm3

MIN | MAX KATMAN KALINLIĞI

  • Mikron | 400 Mikron

MİNİMUM PARÇA ÖZELLİĞİ

0.8 mm

FİLAMENT UYUMLULUĞU

Büyük Kartuş MakerBot PLA Filament

Büyük Kartuş MakerBot Tough PLA Filament

0.9 kg

NOZZLE ÇAPI

0.4 mm

ÇALIŞMA SES DÜZEYİ

58.7 dBA RMS

ÇALIŞMA ORTAM SICAKLIĞI

15-26°C

SAKLAMA SICAKLIĞI

0-38°C

CİHAZ BOYUTLARI VE AĞIRLIĞI

52.8 X 44.1 X 41.0 cm (X-Y-Z)

18.3 kg

YAZILIM PAKETİ

MakerBot Print, MakerBot Mobile

DESTEKLENEN İŞLETİM SİSTEMİ & DOSYA FORMATI

Mac Os X 10.9+ (.makerbot) (.stl)

Windows 7, 10 (.makerbot)(.stl)(.ipt, .iam)

(.sldprt, .sldasm)(.iges, .igs)(.step, .stp) (.catpart, .catproduct)(.obj) (.prt)

(.par, .asm)(.prt, .prt., .asm, .asm.)(.wrl)

(.x_t, .x_b)

GÜÇ GEREKSİNİMİ

100-240 V, 50/60 Hz, 0.75-0.45 A